CHARIVNA – виробник елегантного, повсякденного та ділового жіночого одягу

Наша команда складається з досвідчених модельєрів і кравців, які вміло працюють з передовими технологіями обробки та ідеальним кроєм. Ми націлені на задоволення очікувань найвибагливіших клієнтів.

Old Money, quiet luxury and classic style

illustration
Її часто називають фатальною жінкою через її вольовий характер і самозакоханість. Вона звертає увагу лише на сильних, а слабкі мліють від її чарів і плекають надію хоч кінчиками пальців торкнутися її життя.
У неї багато шанувальників, які незграбно намагаються з нею познайомитися. Вони дарують їй гори квітів, сподіваючись хоч на маленький шанс. Вони вдаються до невдалих маніпуляцій, лише б бути поруч.
Вона не ускладнює процеси буття, легко прощається з шкідливими людьми, гармонійно поєднує свої захоплення.Її життя – суцільна насолода.
Їй не важливий статус співрозмовника. Вона захоплюється чесним альтруїзмом, справжнім благородством і непоказною мужністю. Бо вона знає, що справжні аристократи хоч і втрачали іноді владу, але честь і манери ніколи.
Вона не слідкує за останніми трендами — вона живе своїм стилем і баченням. Вона не носить тренди – вона надихає на їх створення.
Чарівна – це не стиль одягу.CHARIVNA – це стиль життя.

Вона любить «вічну класику», підбори та елегантність. Також вона полюбляє комфорт – зручний діловий та повсякденний одяг.

ТОВ «Чарівна»79021, Україна, Львів, Кульпарківська, 93

ФОП Шевченко Д. І.79021, Україна, Львів, Кульпарківська, 93